Чемпіонат Федерації України із загально-фізичної підготовки веслувальників на човнах «Дракон»

8 квітня 2023 року у м. Бровари відбувся чемпіонат Федерації України з веслування на човнах «Дракон» із загальної фізичної підготовки.

Змагання проходили серед таких вікових груп: юнаки, юніори, молодь і дорослі. У змаганнях брали участь близько 250 спортсменів із різних областей України. Учасники змагань виконували такі змагальні вправи: біг 1500 метрів, підтягування, бьорпі, прес, скручування з м’ячем (5 кг), штовхання м’яча (5 кг), вправа виконується протягом 2 хвилин. За сумою зайнятих місць у кожній вправі визначали переможця змагань.

У цих змаганнях в категорії «дорослі» брали участь спортсмени, факультету здоров’я, психології, фізичної культури та спорту Хмельницького національного університету: Марія ЄВДОКИМОВА, студентка групи СОФК-19; Анастасія МАГРІАНІ, студентка групи СОФК-22; Софія ДЯЧОК та Ангеліна СЛИНЮК, студентки групи СОФК-20-1; Артем МЕЛЬНИК, студент групи ФКС-21-1; Назар ЛОЗІНСЬКИЙ, студент групи ФКС-20-1.

Вдало вступив Назар ЛОЗІНСЬКИЙ, він став срібним призером змагань, а Софія Дячок у напруженій боротьбі посіла п’яте місце.

Бажаємо нашим студентам-веслувальникам мирного неба, успіхів у навчанні та спорті.